Wejdź na stronę "Jedynki"

 


Komunikaty   Procedury i wytyczne   Dokumenty do pobrania

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie,  

Wszyscy Pracownicy „Jedynki”!

                                    Biegniemy dla zdrowia, szczególnie dla ....Antka!...

19 września br. w Pleszewie wielka biegowa uczta-X Bieg Przemysława.

W tym roku bieg wyjątkowy , bieg koleżeński, bieg bez pomiaru czasu, bieg dla zdrowia, szczególnie dla zdrowia Antka. Antoś Grzesiak-7-letni uczeń naszej szkoły walczy z nowotworem mózgu. Jedynkowy przedszkolaczek we wrześniu wspólnie z kolegami miał przekroczyć mury naszej szkoły już jako uczeń pierwszej klasy. Niestety zdiagnozowano u niego najzłośliwszego i nieoperacyjnego guza. Potworna choroba przekreśliła plany i marzenia chłopca.  Pragniemy, aby Antek wyzdrowiał jak najszybciej. Chcemy mu pomóc w trudnej walce i liczymy na Wasze wielkie serca!

Podczas imprezy sportowej, na stadionie miejskim i w Plantach w godzinach od 9.45 do 14.00 nasi nauczyciele przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na leczenie chłopca. Zapraszamy do udziału w pięknym geście pomagania wszystkich uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły. Bądźcie z nami i wspólnie pomagajmy, bo żadne dzieło bez ludzi dobrego serca nie uda się!

 Dyrektor szkoły – Jolanta Robaczyk

 

 

Szanowni Rodzice!

W bieżącym roku szkolnym przygotowaliśmy dla Państwa ofertę ubezpieczeniowąw formie „online”. Przesyłam w załącznikach  dokumenty potrzebne do samodzielnego zalogowania się w systemie i dokonania ubezpieczenia swojego dziecka: instrukcję kupna polisy, plakat z numerem ID Klienta. Ponadto proszę zapoznać się z ofertą ubezpieczenia szkolnego (wybrać Wariant), ogólnymi warunkami ubezpieczenia, czy też tabelą norm uszczerbku na zdrowiu INTERRISK S.A.  Wnikliwa analiza powyższej oferty pozwoli nam wspólnie  zastanowić się, czy w przyszłym roku szkolnym będziemy w dalszym ciągu korzystać ze wskazanej firmy ubezpieczeniowej. Wybrana dla Państwa oferta została przygotowana na podstawie ubiegłorocznych wyborów, gdzie więcej niż połowa uczniów została ubezpieczona na kwotę 20 000,00 zł. (Wariant II). Pragnę dodać, że wpłaty  na ubezpieczenie dokonujemy do dnia 15 października 2020 r.

Proszę przestrzegać podanego terminu.

Dyrektor szkoły – Jolanta Robaczyk

 

Zobacz więcej informacji

 

Kochani Uczniowie Jedynki!

Dzisiaj zabrzmi  dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny. Wasza szkoła czeka z utęsknieniem na Was, choć ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju w zmienionej formie organizacyjnej. Nie zobaczymy się wspólnie na sali sportowej, lecz w klasach ze swoimi wychowawcami. Słuchajcie uważnie, gdzie będziecie spędzać czas w szkole - podczas lekcji i na przerwach. Dbajcie o siebie i swoje zdrowie. Witajcie się, dotykając łokciem i zachowując bezpieczną odległość. Gdy zapomnicie maseczki, poproście nauczyciela o zapasową. Ufam Wam i wierzę w Waszą odpowiedzialność. Wspólnie tworzymy niepowtarzalną społeczność „Jedynki”, więc na pewno poradzimy sobie z tą wyjątkową sytuacją.

Życzę Wam cudownych dni w szkole i samych  sukcesów w nauce!

Dyrektor szkoły – Jolanta Robaczyk

 

 

 Drodzy Rodzice!

W przyszłym tygodniu  rozpoczynamy nowy rok szkolny w innych warunkach niż dotąd. Harmonogram spotkań przesłałam Państwu na e-dzienniku lub też można zapoznać się z nim na  stronie internetowej „Jedynki”. Z uwagi na panującą sytuację zobowiązani jesteście Państwo do  zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi od września  w naszej placówce, a które znajdują się również na stronie internetowej szkoły. Wspólne przestrzeganie i szacunek do własnego zdrowia i innych pozwoli nam uczynić naszą szkołę wolną od szerzenia się zakażeń. Pragnę podkreślić, że już dzisiaj jesteśmy przygotowani na przyjęcie Państwa dzieci. Zorganizowaliśmy tak ich pobyt w szkole, aby mieli wyznaczone stałe sale do nauki i strefy podczas przerw śródlekcyjnych. Warto dodać, że zakupione zostały płyny dezynfekujące, które bezwzględnie należy użyć przed wejściem do budynku. Z uwagi na bezpieczeństwo Państwa dzieci, które jest dla nas rzeczą najważniejszą, wprowadziliśmy zakaz wejścia do placówki osób z zewnątrz. Jednocześnie bardzo proszę przestrzegać właściwych godzin przyjścia uczniów do szkoły, jak również wskazanych wejść do budynku. Spowoduje to sprawne przejście uczniów  do sal lekcyjnych i uniknięcie większych skupisk. Mam pełną świadomość, że wiele wyzwań przed nami, ale to właśnie nasza wspólna odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu uczynią Jedynkę  szkołą bezpieczną. Kończąc, proszę o pełne zaufanie do wychowawców klas – dobrą i systematyczną z nimi współpracę oraz zgłaszanie na bieżąco pojawiających się problemów.

 Z poważaniem:

wicedyrektor – Jolanta Robaczyk

 

 

Drodzy Rodzice!

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/21 odbędzie się spotkanie Rady Rodziców z dyrekcją szkoły w czwartek 27.08.2020 r. o godz. 16:30 w auli szkoły.

Cel: zapoznanie z organizacją i funkcjonowaniem szkoły w czasie pandemii.

Z pozdrowieniami:

Jolanta Robaczyk – wicedyrektor szkoły

 

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

 

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym 2020/2021 proszę o śledzenie na bieżąco informacji, które od następnego tygodnia systematycznie ukazywać się będą  na następujących naszych komunikatorach: stronie internetowej szkoły, e-dzienniku oraz na Facebooku.

 

Z pozdrowieniami:

Jolanta Robaczyk – wicedyrektor szkoły

 

 


 

 

© 2006-2020 ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR1 W PLESZEWIE

Pomysł i wykonanie: Janusz M. Lewandowski