Zespół Szkół Publicznych nr 1

ul. Szkolna 5

63-300 Pleszew

tel. (0-62)7428373

www.jedynka.pleszew.pl   email-sekretzsp1@interia.pl 

    

Wycieczki

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR1 W PLESZEWIE

ul. Szkolna 5

63-300 Pleszew

 

 


Wycieczki


ROK SZKOLNY 2016/2017
 

 

Wycieczki i wyjścia w roku szkolnym 2016/2017
Lp. Cel wycieczki, wyjścia Grupa Termin Kierownik
1. Rajd rowerowy - Zawidowice kl. VIa i I B 03.09.2016r.  Dorota Gorzaniak
2. Integracja klas IV w OKL - Grodziec kl. IV a ; IV b 13.09.2016 r. Lucyna Maciąg
3. Umiejętność zachowania się w środkach komunikacji - Pleszew Przedszkole Marszew 22.09.2016 r. Renata Michalska - Wanat
4. Lekcja Muzealna - Kalisz VI a 27.09.2016 r. Danuta Wojcieszak
5. Integracja klas V - Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy Va, Vb, Vc 30.09.2016 r.  Iwona Sroczyńska
6. Doskonalenie gry w bowling - Park Wodny Planty Pleszew II B 30.09.2016 r.  Iwona Wabińska
7. Klasowy Dzień Chłopca - Pleszew II A 30.09.2016 r.  Joanna Dudkowiak
8. Rajd ekologiczny - Planty Pleszew IV a, IV b 07.10.2016 r. Małgorzata Rembiasz
9. Rajd ekologiczny - Planty Pleszew Va, Vb, Vc 07.10.2016 r.  Iwona Sroczyńska
10. Zwiedzanie pracowni chemicznych i fizycznych - Poznań IIa, IId 12.10.2016 r. Elżbieta Borowiak
11. Zwiedzanie pracowni chemicznych i fizycznych - Poznań IIb, IIc 12.10.2016 r.  Iwona Szubert
12. Gra miejska - projekt "Junior Banking" - Pleszew II B 21.10.2016 r. Hubert Briske
13. Gra miejska - projekt "Junior Banking" - Pleszew IIa, IIc 21.10.2016 r. Sylwia Depa
14. Piknik edukacyjno - naukowy ASTROSHOW - Ostrzeszów (Kobyla Góra) II A, II B, III A, III B 22.10.2016 r. Janusz Lewandowski
15. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego - Kalisz III B 19.11.2016 r. Lidia Lewandowska
16. Wycieczka do Koźmina Przedszkole 23.11.2016 r. Zofia Meller
17. Przegląd Zespołów Muzycznych - Dobrzyca SP , Gim. 29.11.2016 r. Michał Konieczny
18. Poznawanie kultury, tradycji i historii Niemiec - Berlin Gimnazjum 08.12.2016 r. Daria Olejniczak
19. Rozwijanie zainteresowań sportowych - lodowisko "Arena" - Kalisz, kino "Helios" III B 12.12.2016 r. Lidia Lewandowska
20. Teatr Animacji - Poznań IIa, II d 16.12.2016 r. Elżbieta Borowiak
21. Konkurs Historyczny - Kalisz III B 16.12.2016 r. Dominik Wabiński
22. Rozwój uzdolnień sportowych lodowisko "Arena" - Kalisz  II A, II B, II C 05.01.2017 r. Joanna Dudkowiak
23. Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Kalisz IIIA 20.01.2017 r.  Halina Rembowska
24. Przegląd Jasełek i Przedstawień Bożonarodzeniowych - Biernatki k/ Kalisza SP  20.01.2017 r.  s. Lucyna Gocyła
25. Lodowisko "Arena" Kalisz VI a, VI b 20.01.2017 r.  Dorota Piasecka
26. Przedstawienie teatralne - Kalisz I a, I b, I c, 23.01.2017 r. Elżbieta Borowiak
27. Teatr - Kalisz II b, II c 23.01.2017 r. Jolanta Robaczyk
28. Teatr - Kalisz II d, III a, III b 23.01.2017 r. Maria Wieczorek
29. Doskonalenie jazdy na łyżwach - Kalisz Va, Vb, Vc 25.01.2017 r. Iwona Sroczyńska
30. Doskonalenie jazdy na łyżwach - Kalisz IV a 14.02.2017 r. Małgorzata Rembiasz
31. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - Kalisz VI a 16.02.2017 r.  Maria Wieczorek
32. Wojewódzki Konkurs Matematyczny - Kalisz Vc 23.02.2017 r. Ilona Kubiak
33. Teatr - Kalisz III b 28.02.2017 r. Sławomira Madalińska
34. Konkurs Plastyczny - Kalisz III A 01.03.2017 r.  Małgorzata Jenerowicz
35. Zajęcia sportowe na lodowisku - Kalisz IV b 02.03.2017 r.  Lucyna Maciąg
36. Rozbudzanie zainteresowań sztuką filmową - Kalisz Va, Vb, Vc 08.03.2017 r. Sylwia Sawada
37. Doskonalenie gry w bowling - Park Wodny Planty Pleszew II B 08.03.2017 r. Iwona Wabińska
38. Doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach - Kalisz I A 08.03.2017 r. Karol Trawiński
39. Ekranizacja filmu "Maria Skłodowska - Curie " - Pleszew I - III Gim. 13.03.2017 r. Iwona Wabińska
40. Konkurs matematyczny - Broniszewice II B 15.03.2017 r.  Iwona Wabińska
41. Konsolidacja zespołu klasowego - Pleszew I B 15.03.2017 r.  Dominik Wabiński
42. Rozwijanie zainteresowań sportowych - Pleszew II A 21.03.2017 r.  Joanna Dudkowiak
43. Integracja zespołu klasowego - Pleszew I B 21.03.2017 r.  Dominik Wabiński
44. Drzwi Otwarte w Pleszewskich Szkołach Ponadgimnazjalnych - Pleszew III A 21.03.2017 r.  Edyta Hadrych
45. Zapoznanie się z ofertą szkół ponadgimnazjalnych - Pleszew II B 21.03.2017 r.  Iwona Wabińska
46. Kino "Helios" - Kalisz VI a, VI b 24.03.2017 r. Danuta Wojcieszak
47. zapoznanie uczniów z tematyką dotyczącą wielkokulurowości - Pleszew II A, II B, II C 24.03.2017 r. Izabella Kowańska
48. Wojewódzki konkurs matematyczny - Poznań Vc 25.03.2017 r. Ilona Kubiak
49. Rozbudzanie zainteresowania kulturą - Kalisz Przedszkole 27.03.2017 r. Natalia Sas
50. Teatr - Kalisz II B, II C,  29.03.2017 r. Jolanta Robaczyk
51. Przedstawienie teatralne - Kalisz I a, I b 29.03.2017 r. Iwona Cierniak
52. Kształtowanie wrażliwości estetycznej - Pleszew Przedszkole 03.04.2017 r. Renata Michalska - Wanat
53. Obchody Dnia Ziemi - Gołuchów Va, II d 25.04.2017 r. Iwona Sroczyńska
54. Konkurs języka angielskiego - Kowalew SP 26.04.2017 r. Klaudia Janiak
55. Konkurs Recytatorski - Biblioteka Publiczna Pleszew V - VI 26.04.2017 r. Edyta Hadrych
56. Poznawanie młodych talentów - Pleszew MRM 26.04.2017 r. Sylwia Sawada
57. Poznawanie tradycji, zabytków, kultury i histrorii naszego kraju - Wrocław I - III Gim. 27.04.2017 r. Sylwia Sawada
58. Eliminacje gminne - Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w ruchu drogowym - Taczanów VI , I Gim. 28.04.2017 r. Małgorzata Jenerowicz
59. "Wielokulturowy Pleszew". Zapoznanie i przybliżenie historii miasta - Pleszew III B 28.04.2017 r. Izabella Kowańska
60. Konkurs Matematyczny - Pleszew II B , III A 08.05.2017 r.  Halina Rembowska
61. Lekcja przyrodnicza - Gołuchów II c 09.05.2017 r. Jolanta Robaczyk
62. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALBUS - Pleszew IV - VI, I - III  09.05.2017 r. Ilona Kubiak
63. Zwiedzanie zakładu FAMOT - Pleszew II B 11.05.2017 r. Iwona Wabińska
64. Kształtowanie i rozwijanie zainteresowań czytelniczych - Pleszew Przedszkole 11.05.2017 r. Renata Michalska - Wanat
65. Wycieczka turystyczno - krajoznawcza - Murzasichle SP i Gim. 15.05 - 19.05. 2017 r. Jarosław Pinkowski
66. Poznawanie tradycji, zabytków, kultury i histrorii naszego kraju - Warszawa V a, V b, V c, I A 16.05 - 17.05. 2017 r. Sylwia Sawada
67. Wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt - Borysew Przedszkole 17.05.2017 r. Renata Michalska - Wanat
68. Poznawanie tradycji, zabytków, kultury i histrorii naszego kraju - Toruń IV a, IV b 17.05.2017 r. Małgorzata Rembiasz
69. Podsumowanie konkursu plastycznego - Pleszew Przedszkole 17.05.2017 r. Katarzyna Żurek
70. Konkurs Matematyczny - Kowalew III b, III c 18.05.2017 r. Beata Guźniczak
71. Zwiedzanie zakładu FAMOT - Pleszew III A 18.05.2017 r. Edyta Hadrych
72. Podsumowanie konkursu plastycznego i wręczenie nagród - Byczyna Vb, Vc 18.05.2017 r. Małgorzata Jenerowicz
73. zwiedzanie Parku Nauki i Rozrywki - Krasiejów VI a, VI b 19.05.2017 r. Danuta Wojcieszak
74. Zwiedzanie zakładu FAMOT - Pleszew II A, II C 19.05.2017 r. Joanna Dudkowiak
75. Koncert wokalny - Pleszew SP , Gim. 19.05.2017 r. Michał Konieczny
76. Lekcja przyrodnicza - Gołuchów II b 19.05.2017 r. Iwona Szubert
77. Konkurs ortograficzny - Pleszew SP i Gim. 22.05.2017 r.  Hanka Grządzielewska
78. Uroczystość upamiętniająca M. Mozdyniewicza - Pleszew SP i Gim. 22.05.2017 r.  Sławomira Madalińska
79. Spotkanie z pisarką Ewą Nowak - Pleszew V c, VI b, III B, 23.05.2017 r. Lidia Lewandowska
80. IV Powiatowy Przegląd Twórczości Dziecięcej - Gołuchów I b, II a 24.05.2017 r. Joanna Dudkowiak
81. Zapoznanie się z ofertą edukacyjną - Marszew III A 26.05.2017 r. Edyta Hadrych
82. Zapoznanie się z pracą strażaka - Pleszew Przedszkole 26.05.2017 r. Renata Michalska - Wanat
83. Bezpieczeństwo w ruchu drogowym - Broniszewice Va, Vb, Vc 30.05.2017 r. Małgorzata Jenerowicz
84. Zwiedzanie skansenu archeologicznego - Biskupin III C 30.05.2017 r. Dorota Gorzaniak
85. Poznanie historii początku państwa - Dziekanowice III b 30.05.2017 r. Dorota Stachowska
86. Zajęciach w ramach „Zielonej Szkoły” w Centrum Edukacji Leśnej w Grodźcu II B 30.05.2017 r. Iwona Wabińska
87. Zwiedzanie skansenu archeologicznego - Dziekanowice III a, III d 30.05.-31.05.2017 r. Klaudia Janiak
88. Rekreacyjnie i sportowo spędzamy Dnia Dziecka - Pleszew I B 31.05.2017 r. Dominik Wabiński
89. Zwiedzanie Muzeum - Gołuchów VI a, VI b 1.06.2017 r.  Danuta Wojcieszak
90. Konkurs Kaligraficzny - Pleszew II a, III a, III d 01.06.2017 r. Beata Guźniczak
91. Integracja klasy - Ostrów Wlkp. I A 05.06.2017 r. Karol Trawiński
92. Powiatowy Konkurs Matematyczny - Pleszew V b, V c 05.06.2017 r. Sylwia Depa
93. Integracja zespołu klasowego - Pleszew I A, II C 06.06.2017 r. Karol Trawiński
94. Koncert charytatywny - Pleszew II B 07.06.2017 r. Iwona Wabińska
95. Podsumowanie konkursu plastycznego - Pleszew IV b, V a, VI a 07.06.2017 r. Małgorzata Jenerowicz
96. Zintegrowanie grup przedszkolnych - Pleszew Przedszkole 08.06.2017 r. Natalia Sas
97. Warsztaty Archeologiczne - Zawodnie k/ Kalisza II a, II d 09.06.2017 r. Elżbieta Borowiak
98. Doskonalenie techniki gry w bowling - Park Wodny Planty Pleszew II B 09.06.2017 r. Iwona Wabińska
99. Zwiedzanie rodzinnego parku przygód "Górecznik" - Antonin Przedszkole 12.06.2017 r. Katarzyna Żurek
100. Wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt - Borysew Przedszkole 12.06.2017 r. Natalia Sas
101. Rekreacja i aktywny wypoczynek - Ostrów Wlkp. II B 12.06.2017 r. Iwona Wabińska
102. Rozpoznawanie najbliższej okolicy - Żerków, Śmiełów, Orzechowo III B 13.06.2017 r. Lidia Lewandowska
103. Integracja dzieci z różnych klas - Sośnica III a, III d 13.06. - 14.06. 2017 r. Beata Guźniczak
104. Propagowanie zdrowego trybu życia - Gołuchów V b 13.06.-14.06.2017 r. Sylwia Sawada
105. Poszerzanie wiedzy na temat walorów krajobrazowych - Gołuchów I B 14.06.2017 r. Dominik Wabiński
106. Propagowanie zdrowego trybu życia - Ostrów Wlkp. V b 14.06.2017 r. Sylwia Sawada
107. Pogłębianie wiedzy historycznej. Projekt "Sąd nad postacią" - Dobrzyca III B 19.06.2017 r. Janusz Lewandowski
108. Integracja klas V - Zielona Łąka Va, Vc  19.06.2017 r. Iwona Sroczyńska
109. Zapoznanie się z małą Ojczyzną - Poznań Przedszkole 19.06.2017 r. Zofia Meller
110. Zwiedzanie kopalni srebra - Tarnowskie Góry II b, II c 20.06.2017 r. Iwona Szubert
111. Integracja zespołu klasowego - Zielona Łąka IV a 20.06.2017 r. Malgorzata Rembiasz
112. Walory turystyczne regionu - Gołuchów Va, Vc  21.06.2017 r. Ilona Kubiak

 

 
Strona główna "Jedynka" na Youtube.com Partnerzy Dokumenty

 

 
 

© 2006-2017 ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH NR1 W PLESZEWIE

Pomysł i wykonanie: Janusz M. Lewandowski