"Jedynka" - Bierzemy udział w Ogólnopolskim Projekcie Promującym Czytelnictwo "Misja: KWIECIEŃ MIESIĄCEM KSIĄŻKI"
  • 2026-04-09
Blog Images

Bierzemy udział w Ogólnopolskim Projekcie Promującym Czytelnictwo "Misja: KWIECIEŃ MIESIĄCEM KSIĄŻKI" Książki otwierają przed nami drzwi do nowych światów, rozwijają wyobraźnię i wzbogacają słownictwo. Chcemy, aby w naszej szkole kwiecień stał się wyjątkowym czasem promowania czytelnictwa i odkrywania radości płynącej z książek. W ramach akcji „Kwiecień – Miesiącem Książki” zaplanowaliśmy szereg różnorodnych wydarzeń, które zaangażują zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Każdy tydzień będzie pełen literackich wyzwań, zabaw i inspirujących spotkań z książką. Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli do aktywnego uczestnictwa – niech ten miesiąc będzie pełen literackich emocji!