Dzień Dziecka w wydaniu EKO - jak najbardziej nam sie podoba! Klasa 6b miała okazję uczestniczyć w XXIX Rajdzie Ekologicznym po Ziemi Pleszewskiej. Praca grupowa oraz zadnia na świeżym powietrzu były okazją do wspólnej integracji oraz aktywnego spędzenia czasu. Nie zabrakło niespodzianek dla dzieci, a i nikt nie wrócił do szkoły głodny. Dziękujemy Miastu Pleszew oraz Spółce Sport Pleszew za zorganizowanie tak fantastycznego dnia!