• 2021-11-02
Blog Images

W dniu 25 października 2021 r. na terenie Parku Wodnego Planty Pleszew, odbyły się Szkolne Zawody Pływackie klas I-VIII dziewcząt i chłopców naszej szkoły. Chętnych do udziału w zawodach zgłosiło się prawie 60 uczniów. Każdy z uczniów płynął w dwóch stylach pływackich tj. stylem grzbietowym i stylem dowolnym na długości 25m lub 50m. Chętni uczniowie klas VI-VIII mogli spróbować swoich sił w pozostałych stylach pływackich, styl klasyczny dla dziewcząt na dystansie 50m oraz dla dziewcząt i chłopców na dystansie 25m stylem motylkowym. Na koniec zmagań pływackich zorganizowano Wielki Finał o tytuł najszybszego pływaka naszej szkoły osobno dla dziewcząt i chłopców. Najszybciej wśród chłopców popłynął Borys Promny, który pokonał Karola Ratajczyka i Oliwiera Kujawę, natomiast wśród dziewcząt Maria Ball pokonała Maję Zaworską i Maję Cieślak.

Po zmaganiach pływackich na kręgielni bowlingowej nasi uczniowie losowali przygotowane dla nich upominki oraz zostali poczęstowani piciem i pizzą.

Najlepsi nasi pływacy zostali również udekorowani medalami przez Dyrekcję naszej szkoły Jolantę Rybarczyk i Małgorzatę Rembiasz.

Nasi ZŁOCI medaliści:

Styl grzbietowy: Dorota Kujawińska, Amelia Kwiecińska, Marcelina Zych, Celina Żarnowska, Maja Cieślak, Gabriela Załęska, Maria Ball, Maja Zaworska, Adam Szoser, Julian Hyla, Oliwier Szymczak, Oskar Woźniak, Igor Sobczyński, Borys Promny i Aleksander Kałużny.

Styl dowolny: Dorota Kujawińska, Amelia Kwiecińska, Marcelina Zych, Amelia Ulatowska, Maja Cieślak, Gabriela Załęska, Maria Ball, Maja Zaworska, Adam Szoser, Michał Antczak, Oliwier Szymczak, Antoni Delekta, Igor Sobczyński, Borys Promny i Aleksander Kałużny.

Styl klasyczny: Maja Zaworska.

Styl motylkowy: Maja Cieślak, Karol Ratajczyk.

Nasi SREBRNI medaliści:

Styl grzbietowy: Amelia Ulatowska, Aleksandra Grzesiak, Adrianna Olejniczak,Wiktoria Kwiecińska, Wiktoria Ratajczak, Oliwier Janiak, Antoni Hałajda, Oleg Sobczyński, Kacper Hałajda, Oliwier Kujawa i Jan Wodecki.

Styl dowolny: Celina Żarnowska, Nadia Szczudlik, Ardianna Olejniczak, Wiktoria Kwiecińska, Aleksandra Mielcarek, Julian Hyla, Antoni Hałajda, Marcin Gęstwa, Kacper Hałajda, Oliwier Kujawa i Jan Wodecki.

Styl klasyczny: Gabriela Jamroszczyk.

Styl motylkowy: Wiktoria Kwiecińska, Jan Wodecki.

Nasi BRĄZOWI medaliści:

Styl grzbietowy: Antonina Wodecka, Nadia Szczudlik, Michalina Vogt, Michalina Walczak, Gabriela Jamroszczyk, Jan Biegański, Antoni Delekta i Bartosz Fabisiak.

Styl dowolny: Antonina Staszak, Zuzanna Durmenc, Michalina Walczak, Gabriela Jamroszczyk, Oliwier Janiak, Bartosz Jankowski, Oleg Sobczyński i Karol Ratajczyk.

Styl klasyczny: Maja Cieślak.

Styl motylkowy: Aleksandra Mielcarek, Borys Promny.

Gratulujemy wszystkich zwycięzcom oraz dziękujemy pozostałym za wspaniałą walkę i wolę walki w trakcie pływania.

Najlepsi zostali udekorowani wspaniałymi medalami, a wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody rzeczowe oraz ugoszczeni piciem i pizzę. To wszystko dzięki ufundowaniu ich przez p. Barbarę Kwiecińską, za co ogromnie dziękujemy.

By taka wspaniała impreza się mogła udać dziękujemy za zorganizowanie naszym nauczycielom wychowania fizycznego: p. Jackowi Wypuszczowi, p. Jarosławowi Pinkowskiemu, p. Dorocie Gorzaniak i p. Maciejowi Szablewskiemu.