• 2023-01-23
Blog Images

Pragniemy przekazać miłą wiadomość, która zapewne ucieszy wszystkich tych, którzy znają przewodniczącą Rady Rodziców przy ZSP nr 1 w Pleszewie panią Monikę Frąckowiak. Została ona nominowana do tytułu "Osobowość Roku 2022" Kapituły Redakcji "Głosu Wielkopolskiego" w kategorii Działalność społeczna i charytatywna. Kapituła doceniła wkład pani Moniki w życie lokalnej społeczności, a w szczególności za opiekę nad osobami starszymi - często bardzo schorowanymi. W tym miejscu pragniwmy docenić jej pracę i zaangażowanie na rzecz naszej szkoły. Zawsze chętna do współpracy, z inicjatywą, z ciekawymi pomysłami. Zawsze stoi na straży dobra i bezpieczeństwa naszych uczniów. Dzięki głosowaniu na jej osobę być może "dodamy jej skrzydeł" do jeszcze większej działalności na rzecz naszego środowiska lokalnego.

Jeżeli Państwo wyrażacie wolę i chęć zagłosowania na panią Monikę, to podajemy aktywny link do głosowania: https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/monika-frackowiak%2C3312553/#plebiscyty Nominacja_Monika_Frackowiak.jpg