Szanowni Rodzice!
W bieżącym tygodniu mamy dwa dni wolne od zajęć szkolnych : czwartek - 4.06.2026r. Boże Ciało oraz piątek - 5.06.2026r. dzień wolny dyrektorski. Uczniowie wracają do szkoły w poniedziałek 8 czerwca 2026r. Ponadto informuję, iż w powyższych dniach wolnych nie będzie czynna świetlica - w wyniku rozeznania wychowawców klas I-III, nikt z rodziców nie zgłosił takiej woli. Szkoła wraz z przedszkolem będzie zamknięta.
Z pozdrowieniami, Jolanta Robaczyk