• 2022-08-12
Blog Images

W drugim dniu wystawy Naukobus gościł kolejne grupy z pleszewskich przedszkoli. Dzisiaj eksperymentowało Wakacyjne Przedszkole z naszej placówki oraz dwa niepubliczne przedszkola "Pszczółka Maja "i "Niezapominajka". W godzinach 11:00 - 13:00 była ostatnia szansa, aby odwiedzić naszą wystawę z Centrum Nauki Kopernik dla osobób z zewnątrz. Zainteresowanie mieszkańców naszego miasta było ogromne. Przez dwa dni mieliśmy szansę bawić się i zachwycać wiedzą dostarczaną w formie eksperymentowania. Cieszy fakt, że tak licznie odwiedzono wystawę, za co bardzo dziękujemy.

Czas na podsumowanie: wystawę odwiedziły 382 osoby w tym 162 przedszkolaków. W pierwszym dniu rodzinnie przyszło do nas 109, a w drugim 111 osób z zewnątrz! Tak liczny udział pleszewskiej społeczności cieszy i pokazuje, że warto było zorganizować taką atrakcję wakacyjnego "naukowego spędzenia wolnego czasu z rodziną". Dziękujemy wszystkim za informacje zwrotne zamieszczone na tablicach przy wyjściu - są dla nas niezwykle ważne.

Jeśli ktoś nie zdążył lub nie mógł odwiedzić wystawy Naukobus w naszej szkole, można to jeszcze uczynić:

21 - 23 sierpień PLANETOBUS Szkoła Podstawowa w Stawiszynie

17 - 19 sierpień NAUKOBUS Szkoła Podstawowa w Kościelnej Wsi

17 - 19 sierpień PLANETOBUS Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu